StarMar Hotel

06Jan

Miresevini ne faqen zyrtare te StarMar Hotel.

Hotel, Bar dhe Restorant Starmar ju mirepret ne kompleksin Vala Mar , Hamallaj Gjiri I Lalezit. Vetem 40 min larg Tiranes dhe ne zemer te nje kompleksi  elite , do te gjeni gjithcka per te kaluar pushime  te qeta nen shoqerine e natyres se bukur dhe cilesise se sherbimeve qe ofron Starmar per klientet e saj.

Dhomat komode te hotelit, kuzhina e shijshme e restorantit dhe kafja ne shoqerine e detit  dhe ajrit te paster , do ju shoqerojne gjithmone ne kompleksin Vala Mar ,gjithmone me Starmar.

Mikpritja Jone

06Jan

Stafi Starmar ploteson te gjitha standartet per te ofruar nje sherbim me cilesi te kenaqshme per klientin.

Stafi ka pervoje disa vjecare ne fushen e kulinarise dhe hotelerise , dhe ofron tek klientet tane mikpritje dhe korrektesi ne cdo kohe.

Starmar I qendron prane klientit ne cdo detaj , duke plotesuar cdo kerkese te tij vetem fale stafit te perkushtuar.