STARMAR @ VALA MAR

Hotel, Bar dhe Restorant Starmar ju mirepret ne kompleksin Vala Mar, Hamallaj, Gjiri I Lalzit. Vetem 40 min larg Tiranes dhe ne zemer te nje kompleksi elite, do te gjeni gjithcka per te kaluar pushime te qeta nen shoqerine e natyres se bukur dhe cilesise se sherbimeve qe ofron Starmar per klientet e saj.

Dhomat komode te hotelit, kuzhina e shijshme e restorantit dhe kafja ne shoqerine e detit dhe ajrit te paster, do ju shoqerojne gjithmone ne kompleksin Vala Mar, gjithmone me Starmar.

HOTELI

Hoteli Starmar ndodhet ne zemer te kompleksit. Ai perbehet nga 20 dhoma standarde komode te modeluara ne menyre moderne. Godina e hotelit eshte 3 kateshe dhe recepsioni ne katin e poshtem ju shperndan ne dhomat perkatese.

  • Dhoma moderne

  • TV satelitor

  • Tavolina pune

  • Wi-Fi Falas

  • Ore tavoline

  • Sherbim 24-ore

RESTORANTI

Restorant Starmar ju bene te ndjeheni te mirepritur ne cdo kohe. Ne restorant ofrohen sherbime te cilesise me te larte.

Restoranti ofron vende te mjaftueshme per te akomoduar banoret e kompleksit ashtu edhe pushuesit e hotelit. Ju do te gjeni pjata te shumellojshme, pije e koktej qe perputhen me shijet tuaja. Restoranti ofron nje game te gjere te ushqimit qe nga ai tradicional deri tek kuzhina bashkekohore, dhe nje koleksion te zgjedhur vererash. Specialitetet e restorantit jane shumellojshmeria e ushqimeve te detit, te krijuara me kujdes dhe shije nga kuzhinieret tane.

Stafi yne i ploteson te gjitha standardet e nje sherbimi me cilesi te larte.

BAR

Bar Kafe Starmar eshte nje tjeter hapesire relaksi ku mund te shijohet me se miri nje pije apo kafe nen ajrin e paster dhe ambientin e qete te kompleksit.

Bari ofron hapesira moderne te brendshme ne trajtimin e interierit dhe nje hapesire te jashtme te gjelberuar.

Ju mund te shijoni ne bar cdo lloj pije duke filluar nga kafete, pijet alkoolike dhe ato joalkoolike, kokteje te ndryshme.

Stafi yne ju mirepret.

Artan Stafa's avatar

Hoteli eshte i perkryer, u kenaqem shume gjate qendrimit...

Artan Stafa Tirana
Brikena Malaj's avatar

Praesent fringilla convallis libero, vel ullamcorper justo luctus sed. Sed dapibus eu mi ut convallis. Pellentesque egestas magna ac eros tempus sollicitudin. Aenean eget rhoncus ante.

Brikena Malaj Itali
Altin Rama's avatar

This is the only place to stay in Albania! I have stayed in the cheaper hotels and they were fine, but this is just the icing on the cake! After spending the day bike riding and hiking to come back and enjoy a glass of wine while looking out your ocean view window and then to top it all off...

Altin Rama Turqi

EVENTE

TE REJAT E FUNDIT

GALERIA STARMAR