RRETH NESH

RRETH STARMAR

Hotel, Bar dhe Restorant Starmar ju mirepret ne kompleksin Vala Mar, Hamallaj, Gjiri I Lalezit. Vetem 40 min larg Tiranes dhe ne zemer te nje kompleksi elite, do te gjeni gjithcka per te kaluar pushime te qeta nen shoqerine e natyres se bukur dhe cilesise se sherbimeve qe ofron Starmar per klientet e saj.

Dhomat komode te hotelit, kuzhina e shijshme e restorantit dhe kafja ne shoqerine e detit dhe ajrit te paster , do ju shoqerojne gjithmone ne kompleksin Vala Mar, gjithmone me Starmar.

PERSE TE ZGJIDHNI STARMAR?

Starmar I qendron prane klientit ne cdo detaj, duke plotesuar cdo kerkese te tij vetem fale stafit te perkushtuar.

Vetem 40 min larg Tiranes dhe ne zemer te nje kompleksi elite, do te gjeni gjithcka per te kaluar pushime te qeta nen shoqerine e natyres se bukur dhe cilesise se sherbimeve qe ofron Starmar per klientet e saj.

Bari ofron hapesira moderne te brendshme ne trajtimin e interierit dhe nje hapesire te jashtme te gjelberuar.

Restorant Starmar  ju bene te ndjeheni te mirepritur ne cdo kohe. Ne restorant ofrohen sherbime te cilesise me te larte.

STATISTIKA

3768 VIZITORE
632 DHOMA TE REZERVUARA
1024 ANETARE
256 DARKA TE PERGATITURA