BAR STARMAR @ VALA MAR

Miresevini ne Bar Starmar

Bar Kafe Starmar eshte nje tjeter hapesire relaksi ku mund te shijohet me se miri nje pije apo kafe nen ajrin e paster dhe ambientin e qete te kompleksit.

Bari ofron hapesira moderne te brendshme ne trajtimin e interierit dhe nje hapesire te jashtme te gjelberuar.

Ju mund te shijoni ne bar cdo lloj pije duke filluar nga kafete , pijet alkoolike dhe ato joalkoolike, kokteje te ndryshme.

Stafi yne ju mirepret.

GALERIA