RESTORANTI STARMAR @ VALA MAR

Miresevini ne Restorantin Starmar

Restorant Starmar  ju bene te ndjeheni te mirepritur ne cdo kohe. Ne restorant ofrohen sherbime te cilesise me te larte.

Restoranti ofron vende te mjaftueshme per te akomoduar banoret e kompleksit ashtu edhe pushuesit e hotelit. Ju do te gjeni pjata te shumellojshme, pije e koktej qe perputhen me shijet tuaja. Restoranti ofron nje game te gjere te ushqimit qe nga ai tradicional deri tek kuzhina bashkekohore, dhe nje koleksion te zgjedhur vererash. Specialitetet e restorantit jane shumellojshmeria e ushqimeve te detit, te krijuara me kujdes dhe shije nga kuzhinieret tane.

Stafi yne i ploteson te gjitha standardet e nje sherbimi me cilesi te larte.

GALERIA