StarMar Hotel

06Jan

Miresevini ne faqen zyrtare te StarMar Hotel.

Hotel, Bar dhe Restorant Starmar ju mirepret ne kompleksin Vala Mar , Hamallaj Gjiri I Lalezit. Vetem 40 min larg Tiranes dhe ne zemer te nje kompleksi  elite , do te gjeni gjithcka per te kaluar pushime  te qeta nen shoqerine e natyres se bukur dhe cilesise se sherbimeve qe ofron Starmar per klientet e saj.

Dhomat komode te hotelit, kuzhina e shijshme e restorantit dhe kafja ne shoqerine e detit  dhe ajrit te paster , do ju shoqerojne gjithmone ne kompleksin Vala Mar ,gjithmone me Starmar.